Asistenční služby Generali

Od 23.12.2019 je Generali sloučená s Českou pojišťovnou pod novým názvem Generali Česká pojišťovna

K pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou provozem vozidla získává klient asistenční služby zdarma. Asistenční služby jsou poskytována pro osobní a užitková vozidla do 3,5 t, nákladní vozidla a obytné automobily.

Rozsah asistenčních služeb závisí na vybraném produktu

  • Balíček Standard obsahuje asistenční službu S s limitem 2000 Kč v ČR a 4000 Kč v zahraničí, odtah do nejbližšího autorizovaného nebo smluvního servisu (v dosahu 50 km).
  • Balíček Exclusive obsahuje asistenční službu M s limitem 4000 Kč v ČR a 8000 Kč v zahraničí, odtah do nejbližšího autorizovaného nebo smluvního servisu (v dosahu 100 km).
  • Balíček Comfort obsahuje asistenční službu L s limitem 25000 Kč v ČR a 50000 Kč v zahraničí, odtah do nejbližšího autorizovaného nebo smluvního servisu, obsahuje také poskytnutí náhradního vozidla na 5 dnů.
  • Balíček Comfort Plus obsahuje asistenční službu L s limitem 25000 Kč v ČR a 50000 Kč v zahraničí, odtah do nejbližšího autorizovaného nebo smluvního servisu, obsahuje také poskytnutí náhradního vozidla na 5 dnů.

Asistenční služby se vztahují jak na případ havárie, tak i na poruchu vozidla.

Výhody asistenční služby:

  • dle rozsahu smlouvy je ZDARMA
  • umožněna komunikace v českém jazyce i ze zahraničí na centrále asistenční služby

Asistenční služba za příplatek - Asistence XL

Tuto službu si mohou sjednat klienti, kteří uzavřeli na dobu neurčitou smlouvu o pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou provozem vozidla. Jedná se o nadstandardní placenou službu, kterou pojišťovna nabízí jako doplněk asistenční služby.

Tato asistence je bezlimitní v ČR i v zahraničí a pokryje vám odtah do nejbližšího smluvního nebo autorizovaného servisu, pokryje i nařízený odtah a poskytne náhradní vozidlo na 10 dnů.